Obchodní podmínky

Předmět plnění

 1. Předmětem plnění je dodávka zboží na základě objednávky zadané zákazníkem prostřednictvím webových stránek (elektronického obchodu) společnosti Innova Pharma s.r.o
 2. Součástí dodávky je faktura (daňový doklad), která zároveň slouží jako dodací a záruční list.
 3. Změna nebo zrušení objednávky: Zadanou objednávku lze měnit či stornovat pouze dohodou s prodejcem, a to jedině v případě, že dosud nedošlo k expedici příslušné zásilky.


Ceny zboží a služeb

Není-li výslovně zmíněno jinak, jsou všechny ceny uvedeny včetně DPH. Měnou je česká koruna popř. EUR. Společnost si vyhrazuje právo změnit cenu zboží i služeb bez předchozího upozornění klientů.


Objednání zboží a služeb

Zadání objednávky probíhá prostřednictvím webového formuláře, v němž zákazník vybere požadované zboží, počet kusů a způsob dopravy. Současně je třeba vložit také kontaktní údaje (do poznámky vč. IČ a DIČ).
Při zadávání kontaktních údajů je nutno správně vyplnit všechny povinné položky (ve formuláři jsou označeny). Informace, které klient v rámci objednávky uvede, musejí být pravdivé. Při zadání chybných anebo neúplných údajů může dojít k problémům při vyřizování objednávek, zejména pokud jde o včasné a správné doručení zásilek.
Jakmile zákazník vloží objednávku, bude na jeho e-mailovou adresu odesláno potvrzení o zadání a expedici této objednávky.


Dodací podmínky

 1. Zásilky jsou expedovány do cca 48 hodin od objednání, a to každý pracovní den.
 2. Zboží zasíláme do 48 hodin po zaplacení popř. na dobírku prostřednictvím České pošty nebo jinou dopravní službou (GEIS) běžným balíkem nebo v bublinkové obálce (je zajištěna diskrétnost zásilky).
 3. Zásilky do zahraničí objednané prostřednictvím objednávkového systému zasíláme také do Slovenské republiky. Jestliže si přejete objednat zboží do zahraničí, platí ceny v CZK popř. v Eur dle přepočtu ČNB, v případě potřeby Vám sdělíme na dotaz konkrétní podmínky. Je možno zaslat po dohodě zboží kamkoliv v rámci Evropy.
 4. Poštovné a balné: Poštovné a administrace (platba převodem) je uvedeno vždy u konkrétní objednávky. V případě objednávky na dobírku je připočten navíc poplatek dodavatele za dobírku.

Platební podmínky

 • Úhrada za objednané zboží se realizuje předem převodem na účet společnosti Innova Pharma s.r.o. po objednání a potvrzení objednávky a zaslání  faktury e-mailem, nebo na základě faktury – daňového dokladu, který klient obdrží se zbožím do Raiffeisenbank a.s.  Číslo účtu je uvedeno na daňovém dokladu a na webu společnosti. v sekci kontakty. Platbu za zboží je možné realizovat také formou dobírky ve chvíli jeho doručení. Při platbě faktury je nutné uvést do variabilního symbolu číslo faktury, jinak nebude možno platbu spárovat. V případě dobírky zákazník zaplatí přepravci při převzetí zboží. Veškeré transakce - tržby společnosti probíhají bezhotovostně tj.převodem na účet.

Vrácení zboží

 1. Kupující (spotřebitel) má právo zboží objednané prostřednictvím elektronického obchodu (zásilkové služby) bez udání důvodu vrátit. K vrácení musí dojít do 14 dnů od data převzetí zásilky.
 2. Vrácené zboží musí být neporušené a bez známek užívání či opotřebení, v původním obalu a s originálem nebo kopií faktury (daňového dokladu). Vlastní vrácení lze realizovat prostřednictvím některé přepravní služby nebo osobně. Pro určení lhůty je rozhodující datum odeslání vráceného zboží zpět prodávajícímu.
 3. Prodávající má právo vrácené zboží odmítnout, jestliže kupující překročí zákonnou lhůtu pro vrácení anebo zboží vrátí poškozené, se známkami užívání, opotřebení, bez původních obalů či potřebných dokladů.
 4. Cenu vráceného zboží uhradí prodávající kupujícímu nejpozději do 30 dnů od data převzetí vráceného zboží bankovním převodem.
 5. Při vracení zboží nemá kupující nárok na vrácení poplatků za poštovné, které vynaložil na zaslání zboží zpět prodávajícímu, ani na vrácení poplatku za původní doručení zboží prodávajícím (tj. ceny dopravného a dobírečného).


Reklamační řád

 1. Převzetí zásilky: Převzetím zásilky od dopravce její příjemce potvrzuje, že zásilka nevykazovala zjevné známky poškození. Zákazník je povinen při přebírání zásilky od dopravce zkontrolovat její stav, zejména neporušenost přepravního obalu.
 2. Odmítnutí převzetí: Je-li zásilka viditelně porušena či poškozena (protržení, tvarové deformace, silné znečištění apod.) nebo existuje-li podezření na neoprávněné vniknutí do zásilky, má zákazník právo převzetí balíku odmítnout. V takovém případě je přepravce povinen kupujícímu vystavit písemný protokol o reklamaci či jiný dokument se záznamem o zjištěných vadách. Tento protokol pak slouží kupujícímu jako doklad o oprávněném odmítnutí zboží a zakládá nárok na zaslání nového, bezvadného zboží od prodejce. Nové, bezvadné zboží může prodejce zaslat kupujícímu jen na základě platného a potvrzeného dokumentu od přepravce o reklamaci či ztrátě balíku. Prodejce následně na základě protokolu uplatňuje u přepravce náhradu škody vzniklé poškozením či ztrátou zboží během přepravy.
 3. Reklamaci zboží je možno uplatnit u prodejce pouze písemně. Podání reklamace musí obsahovat zejména následující údaje: iniciály odběratele, datum objednávky, číslo faktury, popis zjištěných závad. Reklamaci lze podat také e-mailem na adresu info@innovapharma.cz s textem REKLAMACE.
 4. O průběhu a stavu vyřizování reklamace bude zákazník informován.
 5. Použití zboží: Způsob použití výrobků a související pracovní a aplikační postupy jsou popsány v příbalové informaci, která je součástí balení a je také na www.innovapharma.cz v sekci „APLIKACE",. Každý zákazník (uživatel) je povinen se těmito pokyny řídit. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z neodborné či chybné manipulace s produkty, stejně jako za škody způsobené vnějšími událostmi a okolnostmi. Na tyto případy se odpovědnost a záruka nevztahuje.

Řešení sporů

 1. V případě, že dojde mezi dodavatelem a zákazníkem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

  Česká obchodní inspekce
  Ústřední inspektorát - oddělení ADR
  Štěpánská 15
  120 00 Praha 2
  Email: adr@coi.cz
  Web: adr.coi.cz

  Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Ochrana osobních údajů

 1. Některé údaje, které zákazníci povinně zadávají v rámci objednávky (především jméno, příjmení, adresa, kontaktní údaje), jsou osobními údaji dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
 2. Provozovatel těchto stránek (společnost Innova Pharma s.r.o.) si uvědomuje důvěrnost osobních údajů svých klientů a prohlašuje, že s nimi bude nakládat a chránit je v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
 3. Poskytnuté osobní údaje jsou provozovatelem zpracovávány po dobu neurčitou, tj. až do odvolání souhlasu uděleného provedením objednávky. Zákazník může svůj souhlas kdykoliv písemně odvolat (např. prostřednictvím e-mailu) a provozovatel údaje bez zbytečného odkladu zlikviduje.
 4. Účel použití osobních údajů: Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány výhradně pro účely vzájemných obchodních vztahů mezi prodávajícím a kupujícím. Nebudou prodány ani poskytnuty třetím osobám za reklamními či jinými účely a ani jinak zneužity. Ochrana osobních údajů je v souladu s GDPR, každý klient má právo požádat o vymazání svých údajů z databáze kleintů pokud o to požádá.
 5. Použití osobních údajů jinými subjekty: K osobním údajům klientů může mít přístup i jiný subjekt (např. přepravce). V takových případech budou osobní údaje použity pouze pro potřeby konkrétní služby nebo činnosti, kterou daný subjekt pro provozovatele zajišťuje (např. doprava zásilek). Spolupracující subjekt nesmí osobní údaje předávat, prodávat ani jinak disponovat dalším osobám.

Závěrečná ustanovení

 1. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.
 2. Tyto všeobecné obchodní podmínky prodávajícího jsou vydány v souladu s ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník („NOZ") a doplňují práva a povinnosti smluvních stran vzniklé při uzavírání kupních smluv mezi prodávajícím a jinou fyzickou či právnickou osobou.

Novinky Innova Pharma

bře 26

Oznámení o úmrtí Jaroslava Fojtíka

S velikou lítostí oznamujeme, že dne 17. března 2019 nás po dlouhé nemoci opustil zakladatel a dosavadní jednatel společnosti INNOVA PHARMA s.r.o., pan Jaroslav Fojtík. Poslední rozloučení s p…

Číst dále
bře 23

Recenze ze serveru: www.otehotnet.cz

Lenka Pískalová: Váš těhotenský test  jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem se hrozně bála toho píchnutí se do prstu, odhodlávala jsem se snad 20 minut a když jsem pak přiložila lancetu k…

Číst dále
dub 11

Lékařky nepoznaly infarkt ...

... Požkozený se nechal předloni v květnu vyšetřit v plzeňské fakultní nemocnici kvůli podivným bolestem na hrudi. Podle státního zástupce Štefana Oravce neodhalily obžalované lékařky, že…

Číst dále
Kontaktujte nás Koupit

Co nabízí Innova Pharma?

Aktuální nabídka produktů INNOVA PHARMA s.r.o. jsou testy na diagnostiku infarktu myokardu tj. na zjištění Troponin I, Troponin I / Myoglobin a těhotenský krevní test na hormon hCG. Tyto produkty používají technologii patentovanou ZAP ™ a ADEXUSDx™ umožňují zdravotníkům provést diagnostický test ze vzorku krve. Tato inovativní technologie umožňuje rychlé testování pacienta kdekoliv v terénu, v ordinaci lékaře, lékařské kliniky, rychlé záchranné služby nebo nemocniční laboratoři. Rychlé testy ZAP ™  a ADEXUSDx ™ poskytují výsledky za 10-15 minut, což je mnohem rychleji než tradiční laboratorní testy, a umožňují tak rychlejší diagnostiku a lepší péči o pacienty. Použití testů je velice jednoduché a snadné. Přesné výsledky jsou k dispozici během několika minut.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací