Koupit

hCG Těhotenský krevní test

ADEXUSDxTM hCG - INNOVA PHARMA - TĚHOTENSKÝ TEST - CENA 170,-Kč 

UNIKÁTNÍ JEDINÝ KREVNÍ TĚHOTENSKÝ TEST NA TRHU - PŘESNOST A RYCHLOST = JISTOTA

 tehotenske-testyx

 • Výsledek již 8. den od početí a 2. - 3. den od uhnízdění vajíčka
 • Nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský krevní test na trhu
 • Jednoduchá manipulace a obsluha, vyrobeno v USA
 • Výsledky do 10 minut, kdykoliv během dne
 • Informace: Společnost ZBx Corp. z Kanady, výrobce testu ZAP hCG se stala součástí nadnárodní korporace NOW Diagnostics Inc. z USA a těhotenský test je na trhu nově uváděn pod označením ADEXUSDx hCG krevní těhotenský test - jsme výhradními dovozci těchto unikátních testů na trhu.

 

 

Tento těhotenský krevní test si můžete objednat u ná ale i ve své lékárně. Pokud lékárny nemají produkt skladem, lze vyžádat jeho objednání. Lékárny mohou tento produkt objednávat přes lékárenský velkoobchod Phoenix lékárenský velkoobchod s.r.o. pod následujícími kódy.  Všechny lékárny v ČR mají do systému přístup a j jen na ochotě personálu zda Vám vyhoví. Ceny v lékárnách se mohou lišit od cen výrobků v e-shopu.

Informace pro lékárny:
APA kód: 3136158
PDK kód: 3136158

 NEJPŘESNĚJŠÍ A NEJRYCHLEJŠÍ KREVNÍ TĚHOTENSKÝ TEST

Hodnoty hCG v moči jsou nižší než v krvi. Testování výše hCG v krvi je mnohem citlivější než testování z moči. To znamená, že krevní test dokáže rozpoznat těhotenství o mnoho dní dříve než z moči, tedy cca 2.-3. den po začátku hnízdění, respektive 8.-9. den po oplodnění. Z klasického těhotenského testu na moč lze těhotenství rozpoznat cca po 3-4 týdnu od poslední menstruace.

Jaký má význam včasné rozpoznání gravidity?

Včasné zjištění gravidity je důležité. Pokud se matka na dítě těší a usilovala o těhotenství, může co nejdřív začít se správnou životosprávou, která zajistí plodu nejen správnou výživu, ale i bezpečný vývoj. První trimestr (tři měsíce) je celkem zásadní a matka kuřačka by měla neprodleně zanechat kouření, to samé se týká i častého pití alkoholu a kávy (o omamných látkách nemluvě). Případné užívání léků, je vždy nutné konzultovat s lékařem. Naopak vhodné je upravit stravu tak, aby byla výživná, obsahovala dostatek vitamínů a některých minerálů (vápníku apod.). Nastávající maminka by se měla vyvarovat těžké práci, zvedání břemen, stresu. Co nejvíc času by měla trávit na čerstvém vzduchu s přiměřeným pohybem, nutný je i vydatný odpočinek.
Velkou roli hraje včasné zjištění těhotenství i při nechtěném otěhotnění, pokud se žena (dívka) rozhodne pro přerušení, je lépe jej provést (odborně) co nejdřív.


Krevní těhotenský Test ADEXUSDxTM hCG je rychlý imunologický test používaný ke kvalitativní detekci lidského choriového gonadotropinu (hCG) v raném těhotenství.

 • Hraniční hodnota 10 mIU/mL
 • Test objemu malých vzorků (35-40µL)
 • Jednoduchý, jednokrokový test
 • Vzorky lidské plné krve, plazmy nebo séra
 • Rychle analyzuje vzorek pacienta během 10 minut
 • Snadné použití
hCG - BLOOD hCG - BLANK copy hCG result schematic


TESTOVACÍ METODA*

 • Aplikujte vzorek na aplikační zónu testu ADEXUSDxTM hCG, dokud vzorek nedosáhne úrovně naplnění (asi 40 µL)
 • Po 10 minutách se podívejte na vzhled proužku v kontrolním místě (C) a v testovacím místě (T)
Video návod aplikace testů - použití je shodné s krevními kardio testy. Kardio testy ZAP a těhotenské testy ADEXUSDx mají shodný video návod jak testy použít.


 

* Podrobnosti naleznete v příbalovém letáku.

hCG Těhotenský krevní test
hCG Těhotenský krevní test

Novinky Innova Pharma

bře 26

Oznámení o úmrtí Jaroslava Fojtíka

S velikou lítostí oznamujeme, že dne 17. března 2019 nás po dlouhé nemoci opustil zakladatel a dosavadní jednatel společnosti INNOVA PHARMA s.r.o., pan Jaroslav Fojtík. Poslední rozloučení s p…

Číst dále
bře 23

Recenze ze serveru: www.otehotnet.cz

Lenka Pískalová: Váš těhotenský test  jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem se hrozně bála toho píchnutí se do prstu, odhodlávala jsem se snad 20 minut a když jsem pak přiložila lancetu k…

Číst dále
dub 11

Lékařky nepoznaly infarkt ...

... Požkozený se nechal předloni v květnu vyšetřit v plzeňské fakultní nemocnici kvůli podivným bolestem na hrudi. Podle státního zástupce Štefana Oravce neodhalily obžalované lékařky, že…

Číst dále
Kontaktujte nás Koupit

Co nabízí Innova Pharma?

Aktuální nabídka produktů INNOVA PHARMA s.r.o. jsou testy na diagnostiku infarktu myokardu tj. na zjištění Troponin I, Troponin I / Myoglobin a těhotenský krevní test na hormon hCG. Tyto produkty používají technologii patentovanou ZAP ™ a ADEXUSDx™ umožňují zdravotníkům provést diagnostický test ze vzorku krve. Tato inovativní technologie umožňuje rychlé testování pacienta kdekoliv v terénu, v ordinaci lékaře, lékařské kliniky, rychlé záchranné služby nebo nemocniční laboratoři. Rychlé testy ZAP ™  a ADEXUSDx ™ poskytují výsledky za 10-15 minut, což je mnohem rychleji než tradiční laboratorní testy, a umožňují tak rychlejší diagnostiku a lepší péči o pacienty. Použití testů je velice jednoduché a snadné. Přesné výsledky jsou k dispozici během několika minut.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací